Плей-офф | ||||
---|---|---|---|---|
Фінал | Результати | |||
Сан-Паулу ФК (bra) | Індепендьєнте Дель Вальє (ecu) | 0:2 | ||
1/ 2 Фіналу | Результати | |||
Індепендьєнте Дель Вальє (ecu) | Мелгар Арекіпа (per) | 3:0 3:0 | ||
Атлетико Гояніенсе (bra) | Сан-Паулу ФК (bra) | 3:1 0:2 (2:4) | ||
1/ 4 Фіналу | Результати | |||
Сан-Паулу ФК (bra) | Сеара Форталеза (bra) | 1:0 1:2 (4:3) | ||
Депортиво Тачіра (ven) | Індепендьєнте Дель Вальє (ecu) | 0:1 1:4 | ||
Мелгар Арекіпа (per) | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 0:0 0:0 (3:1) | ||
Насьйональ Монтевідео (uru) | Атлетико Гояніенсе (bra) | 0:1 0:3 | ||
1/ 8 Фіналу | Результати | |||
Насьйональ Монтевідео (uru) | Уніон Санта-Фе (arg) | 2:0 2:1 | ||
Індепендьєнте Дель Вальє (ecu) | КА Ланус (arg) | 2:1 0:0 | ||
Коло-Коло Сантьяго (chi) | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 2:0 1:4 | ||
Олімпія Асунсьйон (par) | Атлетико Гояніенсе (bra) | 2:0 0:2 (3:5) | ||
Депортиво Калі (col) | Мелгар Арекіпа (per) | 0:0 1:2 | ||
Депортиво Тачіра (ven) | Сантос ФК (bra) | 1:1 1:1 (4:2) | ||
Стронгест Ла-Пас (bol) | Сеара Форталеза (bra) | 1:2 0:3 | ||
Універсидад Католика Сантьяго (chi) | Сан-Паулу ФК (bra) | 2:4 1:4 |
Група A | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | КА Ланус (arg) | 6 | 3 | 2 | 1 | 7-4 | 1.2-0.7 | 11 | |
2. | Барселона Ґуаякіль (ecu) | 6 | 2 | 3 | 1 | 9-8 | 1.5-1.3 | 9 | |
3. | Монтевідео Вондерерз (uru) | 6 | 2 | 2 | 2 | 6-7 | 1.0-1.2 | 8 | |
4. | Метрополітанос (ven) | 6 | 0 | 3 | 3 | 3-6 | 0.5-1.0 | 3 | |
Група B | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Мелгар Арекіпа (per) | 6 | 4 | 0 | 2 | 10-6 | 1.7-1.0 | 12 | |
2. | Расинг Авельянеда (arg) | 6 | 4 | 0 | 2 | 7-5 | 1.2-0.8 | 12 | |
3. | Куяба ЕК (bra) | 6 | 2 | 0 | 4 | 7-10 | 1.2-1.7 | 6 | |
4. | Рівер Плейт Б-А (arg) | 6 | 2 | 0 | 4 | 5-8 | 0.8-1.3 | 6 | |
Група C | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Сантос ФК (bra) | 6 | 3 | 2 | 1 | 7-5 | 1.2-0.8 | 11 | |
2. | Уніон Ла-Калера (chi) | 6 | 3 | 2 | 1 | 6-4 | 1.0-0.7 | 11 | |
3. | Універсидад Католика Сантьяго (chi) | 6 | 1 | 2 | 3 | 7-8 | 1.2-1.3 | 5 | |
4. | КА Банфілд (arg) | 6 | 1 | 2 | 3 | 3-6 | 0.5-1.0 | 5 | |
Група D | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Сан-Паулу ФК (bra) | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-3 | 2.0-0.5 | 16 | |
2. | Евертон Вінья-дель-Мар (chi) | 6 | 3 | 2 | 1 | 7-4 | 1.2-0.7 | 11 | |
3. | ФК Аякучо (per) | 6 | 1 | 1 | 4 | 5-8 | 0.8-1.3 | 4 | |
4. | Хорхе Вілстерман (bol) | 6 | 0 | 2 | 4 | 2-11 | 0.3-1.8 | 2 | |
Група E | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Інтернасьйонал Порту-Алегрі (bra) | 6 | 3 | 3 | 0 | 12-5 | 2.0-0.8 | 12 | |
2. | Гуайрена Вільярріка (par) | 6 | 2 | 4 | 0 | 10-8 | 1.7-1.3 | 10 | |
3. | Індепендьєнте Медельїн (col) | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-11 | 1.3-1.8 | 5 | |
4. | ФК 9 де Октубре (ecu) | 6 | 1 | 1 | 4 | 9-15 | 1.5-2.5 | 4 | |
Група F | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Атлетико Гояніенсе (bra) | 6 | 4 | 1 | 1 | 11-5 | 1.8-0.8 | 13 | |
2. | ЛДУ Кіто (ecu) | 6 | 3 | 2 | 1 | 11-9 | 1.8-1.5 | 11 | |
3. | Депортес Антофагаста (chi) | 6 | 2 | 0 | 4 | 6-11 | 1.0-1.8 | 6 | |
4. | Дефенса і Хустісія (arg) | 6 | 1 | 1 | 4 | 8-11 | 1.3-1.8 | 4 | |
Група G | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Сеара Форталеза (bra) | 6 | 6 | 0 | 0 | 17-1 | 2.8-0.2 | 18 | |
2. | Індепендьєнте Авельянеда (arg) | 6 | 4 | 0 | 2 | 13-4 | 2.2-0.7 | 12 | |
3. | Генерал Кабальеро (par) | 6 | 1 | 1 | 4 | 2-15 | 0.3-2.5 | 4 | |
4. | Депортиво Ла-Гуайра (ven) | 6 | 0 | 1 | 5 | 1-13 | 0.2-2.2 | 1 | |
Група H | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | ||
1. | Уніон Санта-Фе (arg) | 6 | 3 | 3 | 0 | 10-2 | 1.7-0.3 | 12 | |
2. | Флуміненсе Ріо-де-Жанейро (bra) | 6 | 3 | 2 | 1 | 15-5 | 2.5-0.8 | 11 | |
3. | Хуніор Барранкілья (col) | 6 | 3 | 1 | 2 | 10-8 | 1.7-1.3 | 10 | |
4. | Орієнте Петролеро (bol) | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-23 | 0.5-3.8 | 0 |
Кваліфікація | ||||
---|---|---|---|---|
Кв. Раунд | Результати | |||
Монтевідео Вондерерз (uru) | Серро Ларго Мело (uru) | 2:1 1:0 | ||
Ерманос Колменарес (ven) | Депортиво Ла-Гуайра (ven) | 2:0 0:3 | ||
Індепендьєнте Медельїн (col) | Америка Калі (col) | 2:1 1:2 (3:1) | ||
ФК Аякучо (per) | Спорт Бойз (per) | 2:0 2:3 | ||
Хорхе Вілстерман (bol) | Гуабіра Монтеро (bol) | 4:0 0:3 | ||
Делфін Манта (ecu) | ФК 9 де Октубре (ecu) | 1:1 0:2 | ||
Естудіантес Меріда (ven) | Метрополітанос (ven) | 0:2 0:4 | ||
Ла Екідад Богота (col) | Хуніор Барранкілья (col) | 0:0 1:3 | ||
Ліверпуль Монтевідео (uru) | Рівер Плейт Б-А (arg) | 0:1 0:2 | ||
Мусук Руна (ecu) | ЛДУ Кіто (ecu) | 0:2 1:1 | ||
Насьйональ Асунсьйон (par) | Гуайрена Вільярріка (par) | 0:1 0:0 | ||
Нюбленсе Чильян (chi) | Уніон Ла-Калера (chi) | 0:0 1:2 | ||
Роял Парі (bol) | Орієнте Петролеро (bol) | 2:3 0:3 | ||
Соль де Америка (par) | Генерал Кабальеро (par) | 0:3 1:2 | ||
Сьєнсіано Куско (per) | Мелгар Арекіпа (per) | 1:1 0:1 | ||
Уніон Еспаньйола (chi) | Депортес Антофагаста (chi) | 1:2 1:0 (1:4) |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 : у Плей-офф
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
2. | 15.03 2022 | Генерал Кабальеро | Соль де Америка | 2:1 | (1:1, 1:0) | Кв |
1. | 08.03 2022 | Соль де Америка | Генерал Кабальеро | 0:3 | (0:1, 0:2) | Кв |
Команда | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Соль де Америка | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-5 | 0.5-2.5 | ||
Дома Д | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-3 | 0.0-3.0 | ||
У Гостях Г | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 1.0-2.0 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).