Група A | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Флуміненсе Ріо-де-Жанейро (bra) | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | 1.5-1.0 | 4 | В Н | |
2. | Коло-Коло Сантьяго (chi) | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-2 | 0.7-0.7 | 4 | Н П В | |
3. | Серро Портеньо (par) | 2 | 1 | 0 | 1 | 1-1 | 0.5-0.5 | 3 | В П | |
4. | Альянса Ліма (per) | 3 | 0 | 2 | 1 | 1-2 | 0.3-0.7 | 2 | Н П Н | |
Група B | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Тальєрес Кордова (arg) | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-3 | 2.0-1.5 | 4 | Н В | |
2. | Сан-Паулу ФК (bra) | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-2 | 1.5-1.0 | 3 | В П | |
3. | Барселона Ґуаякіль (ecu) | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 1.5-1.5 | 2 | Н Н | |
4. | Кобресал Ель-Сальвадор (chi) | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-3 | 0.5-1.5 | 1 | П Н | |
Група C | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Уачіпато Талькауано (chi) | 3 | 1 | 2 | 0 | 3-1 | 1.0-0.3 | 5 | Н В Н | |
2. | Стронгест Ла-Пас (bol) | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-2 | 1.0-0.7 | 4 | Н П В | |
3. | Естудіантес Ла-Плата (arg) | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | 1.0-1.0 | 4 | П В Н | |
4. | Греміо Порту-Алегрі (bra) | 3 | 1 | 0 | 2 | 1-4 | 0.3-1.3 | 3 | В П П | |
Група D | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Хуніор Барранкілья (col) | 3 | 1 | 2 | 0 | 5-3 | 1.7-1.0 | 5 | Н Н В | |
2. | ЛДУ Кіто (ecu) | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | 1.0-1.0 | 4 | Н В П | |
3. | Університаріо Ліма (per) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-5 | 1.3-1.7 | 4 | П Н В | |
4. | Ботафого Р-Ж (bra) | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-5 | 1.3-1.7 | 3 | В П П | |
Група E | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Болівар Ла-Пас (bol) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-3 | 3.0-1.0 | 9 | В В В | |
2. | Фламенго Ріо-де-Жанейро (bra) | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-3 | 1.3-1.0 | 4 | П В Н | |
3. | Мільйонаріос Богота (col) | 2 | 0 | 1 | 1 | 3-4 | 1.5-2.0 | 1 | П Н | |
4. | Палестино Сантьяго (chi) | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-6 | 0.0-3.0 | 0 | П П | |
Група F | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Палмейрас Сан-Паулу (bra) | 3 | 2 | 1 | 0 | 7-4 | 2.3-1.3 | 7 | В В Н | |
2. | Індепендьєнте Дель Вальє (ecu) | 3 | 1 | 1 | 1 | 5-4 | 1.7-1.3 | 4 | П В Н | |
3. | Ліверпуль Монтевідео (uru) | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-4 | 1.0-1.3 | 4 | В П Н | |
4. | Сан-Лоренсо Б-А (arg) | 3 | 0 | 1 | 2 | 1-4 | 0.3-1.3 | 1 | П П Н | |
Група G | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Атлетико Мінейро (bra) | 3 | 3 | 0 | 0 | 9-4 | 3.0-1.3 | 9 | В В В | |
2. | Росаріо Сентраль (arg) | 3 | 1 | 1 | 1 | 3-3 | 1.0-1.0 | 4 | Н П В | |
3. | Пеньяроль Монтевідео (uru) | 3 | 1 | 0 | 2 | 7-4 | 2.3-1.3 | 3 | П В П | |
4. | Каракас ФК (ven) | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-10 | 0.7-3.3 | 1 | Н П П | |
Група H | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | ||
1. | Рівер Плейт Б-А (arg) | 3 | 3 | 0 | 0 | 6-1 | 2.0-0.3 | 9 | В В В | |
2. | Насьйональ Монтевідео (uru) | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-3 | 1.3-1.0 | 6 | В П В | |
3. | Лібертад Асунсьйон (par) | 3 | 1 | 0 | 2 | 4-4 | 1.3-1.3 | 3 | П В П | |
4. | Депортиво Тачіра (ven) | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-7 | 0.3-2.3 | 0 | П П П |
Кваліфікація | ||||
---|---|---|---|---|
Кв. Раунд 3 | Результати | |||
Ботафого Р-Ж (bra) | Брагантіно КА (bra) | 2:1 1:1 | ||
Олвейз Реді Ла-Пас (bol) | Насьйональ Монтевідео (uru) | 1:0 1:2 (4:5) | ||
Насьйональ Асунсьйон (par) | Палестино Сантьяго (chi) | 0:2 3:1 (1:3) | ||
Спортіво Трініденсе (par) | Коло-Коло Сантьяго (chi) | 1:1 1:2 | ||
Кв. Раунд 2 | Результати | |||
Насьйональ Асунсьйон (par) | Атлетико Насьйональ (col) | 1:0 3:0 | ||
Олвейз Реді Ла-Пас (bol) | Спортинг Кристал (per) | 6:1 1:3 | ||
Спортіво Трініденсе (par) | Ель Насьйональ Кіто (ecu) | 1:1 1:0 | ||
Аврора Кочабамба (bol) | Ботафого Р-Ж (bra) | 1:1 0:6 | ||
Академія Пуерто-Кабельйо (ven) | Насьйональ Монтевідео (uru) | 0:2 0:2 | ||
КД Годой-Крус (arg) | Коло-Коло Сантьяго (chi) | 0:1 0:0 | ||
Португеса Акарігуа (ven) | Палестино Сантьяго (chi) | 1:2 1:2 | ||
Ріонегро Агілас (col) | Брагантіно КА (bra) | 0:0 0:0 (3:4) | ||
Кв. Раунд 1 | Результати | |||
Аврора Кочабамба (bol) | Мелгар Арекіпа (per) | 1:0 1:1 | ||
Академія Пуерто-Кабельйо (ven) | Дефенсор Спортинг (uru) | 3:2 0:1 (4:2) | ||
Аукас Кіто (ecu) | Насьйональ Асунсьйон (par) | 1:0 0:3 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 2 : у Плей-офф
3 : у Плей-офф (стикові матчі)
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
3. | 24.04 2024 | Болівар Ла-Пас | Фламенго Ріо-де-Жанейро | 2:1 | (1:1, 1:0) | |
2. | 10.04 2024 | Фламенго Ріо-де-Жанейро | Палестино Сантьяго | 2:0 | (1:0, 1:0) | |
1. | 02.04 2024 | Мільйонаріос Богота | Фламенго Ріо-де-Жанейро | 1:1 | (0:0, 1:1) |
Команда | І | В | Н | П | Голи | ••• | О | Форма | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Фламенго Ріо-де-Жанейро | 3 | 1 | 1 | 1 | 4-3 | 1.3-1.0 | |||
Дома Д | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-0 | 2.0-0.0 | |||
У Гостях Г | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | 1.0-1.5 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).