Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 : у Лігу Чемпіонів 2 - 4 : у Лігу Європи/Конференцій 8 - 9 : у нижчу Лігу (перехідні матчі) 10 : у нижчу Лігу
Перша Ліга - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Чорногорії з футболу.
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів
Перемоги господарів
Перемоги гостей
Нічиї
64
39.1%
25%
35.9%
Голи (за матч)
Тотал
Господарі
Гості
Різниця
2.23
1.28
0.95
0.33
57.5%
42.5%
Тотал
Тайм 1
Тайм 2
2.23
0.91
1.33
40.6%
59.4%
Більше / Менше
1.5
2.5
3.5
65.6% / 34.4%
31.2% / 68.8%
25% / 75%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 17.02.2020 - 14.07.2020
Результати матчів турніру
№
Дата
Команда-1
Команда-2
Результат
Етап
14.07 2020
Бокель Котор
Тітоград Подгориця
0:2P
(0:0, 0:1; ; 4:5)
ПМ
Єзеро Плав
Ком Подгориця
3:1
(1:0, 2:1)
ПМ
10.07 2020
Тітоград Подгориця
Бокель Котор
0:1
(0:1, 0:0)
ПМ
Ком Подгориця
Єзеро Плав
1:0
(0:0, 1:0)
ПМ
30.06 2020
Будучност Подгориця
ОФК Петровац
1:1
(0:0, 1:1)
Грбаль Радановичі
Ком Подгориця
0:1
(0:0, 0:1)
Іскра Даниловград
Зета Голубовці
3:1
(1:1, 2:0)
Сутьєска Никшич
Рудар Плєвля
2:0
(2:0, 0:0)
Тітоград Подгориця
ФК Подгориця
0:0
(0:0, 0:0)
25.06 2020
Іскра Даниловград
Сутьєска Никшич
1:0
(0:0, 1:0)
ФК Подгориця
Грбаль Радановичі
2:0
(0:0, 2:0)
Ком Подгориця
Будучност Подгориця
0:1
(0:0, 0:1)
Зета Голубовці
ОФК Петровац
1:1
(0:1, 1:0)
Рудар Плєвля
Тітоград Подгориця
1:1
(1:1, 0:0)
21.06 2020
Будучност Подгориця
ФК Подгориця
1:0
(0:0, 1:0)
ОФК Петровац
Ком Подгориця
1:0
(0:0, 1:0)
Тітоград Подгориця
Іскра Даниловград
2:1
(1:0, 1:1)
Грбаль Радановичі
Рудар Плєвля
1:0
(0:0, 1:0)
Сутьєска Никшич
Зета Голубовці
0:0
(0:0, 0:0)
16.06 2020
Рудар Плєвля
Будучност Подгориця
0:4
(0:3, 0:1)
ФК Подгориця
ОФК Петровац
1:1
(0:0, 1:1)
Іскра Даниловград
Грбаль Радановичі
2:1
(1:0, 1:1)
Зета Голубовці
Ком Подгориця
1:1
(1:1, 0:0)
Сутьєска Никшич
Тітоград Подгориця
3:1
(1:1, 2:0)
12.06 2020
Іскра Даниловград
Будучност Подгориця
4:1
(0:0, 4:1)
ФК Подгориця
Ком Подгориця
1:1
(0:0, 1:1)
Тітоград Подгориця
Зета Голубовці
0:0
(0:0, 0:0)
Рудар Плєвля
ОФК Петровац
0:2
(0:2, 0:0)
Сутьєска Никшич
Грбаль Радановичі
4:1
(1:1, 3:0)
* - після овертайму / екстратайму, P - після серії пенальті