Футбол. Аргентина. Прімера Дивізіон 2019
Турнірна таблиця станом на 13.12.2019
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
Прімера Дивізіон - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Аргентини з футболу.
Статистика турніру / чемпіонату
Зіграно матчів Перемоги господарів Перемоги гостей Нічиї
328 42.1% 29.6% 28.3%
Чемпіонат Аргентини з футболу: Результати матчів - перемоги, нічиї та поразки
Голи (за матч)
Тотал Господарі Гості Різниця
2.27 1.25 1.02 0.23
55.1% 44.9%
Чемпіонат Аргентини з футболу: Голи - господарі-гості
Тотал Тайм 1 Тайм 2
2.27 1.05 1.22
46.4% 53.6%
Чемпіонат Аргентини з футболу: Голи - результативність періодів
Більше / Менше1.5 2.5 3.5
64.9% / 35.1% 39.9% / 60.1% 20.1% / 79.9%
Статистика турніру розрахована за результатами матчів (в основний час) за період 19.01.2019 - 13.12.2019
Результати матчів турніру
№ Дата Команда-1 Команда-2 Результат Етап
13.12 2019 Індепендьєнте Авельянеда Ньюеллс Олд Бойз 2:3 (2:1, 0:2)
12.12 2019 Арсенал Саранді Колон Санта-Фе 2:1 (0:0, 2:1)
09.12 2019 Аргентинос Хуніорс Б-А Естудіантес Ла-Плата 1:1 (1:0, 0:1)
Патронато Парана Велес Сарсфілд Б-А 0:1 (0:1, 0:0)
08.12 2019 Рівер Плейт Б-А Сан-Лоренсо Б-А 0:1 (0:1, 0:0)
Росаріо Сентраль Бока Хуніорс Б-А 1:0 (1:0, 0:0)
Дефенса і Хустісія КД Годой-Крус 2:0 (1:0, 1:0)
Хімнасія Ла-Плата КА Сентраль Кордова 2:1 (0:1, 2:0)
07.12 2019 КА Ланус Расинг Авельянеда 1:0 (0:0, 1:0)
Атлетико Тукуман Ньюеллс Олд Бойз 2:2 (1:1, 1:1)
Тальєрес Кордова Уніон Санта-Фе 0:0 (0:0, 0:0)
Уракан Буенос-Айрес Арсенал Саранді 0:2 (0:0, 0:2)
06.12 2019 Індепендьєнте Авельянеда КА Банфілд 0:1 (0:0, 0:1)
Колон Санта-Фе Альдосіві Мар-дель-Плата 0:2 (0:1, 0:1)
02.12 2019 Уніон Санта-Фе Уракан Буенос-Айрес 1:0 (1:0, 0:0)
Арсенал Саранді КА Ланус 1:1 (0:0, 1:1)
01.12 2019 Альдосіві Мар-дель-Плата Індепендьєнте Авельянеда 0:0 (0:0, 0:0)
КА Сентраль Кордова Росаріо Сентраль 1:1 (0:0, 1:1)
КД Годой-Крус Тальєрес Кордова 0:5 (0:2, 0:3)
Велес Сарсфілд Б-А Колон Санта-Фе 3:1 (2:1, 1:0)
Сан-Лоренсо Б-А Патронато Парана 2:0 (2:0, 0:0)
30.11 2019 Ньюеллс Олд Бойз Рівер Плейт Б-А 2:3 (2:1, 0:2)
Бока Хуніорс Б-А Аргентинос Хуніорс Б-А 1:1 (1:0, 0:1)
Естудіантес Ла-Плата Атлетико Тукуман 1:1 (0:0, 1:1)
29.11 2019 Расинг Авельянеда Дефенса і Хустісія 1:1 (1:1, 0:0)
КА Банфілд Хімнасія Ла-Плата 1:1 (1:1, 0:0)
25.11 2019 Аргентинос Хуніорс Б-А Ньюеллс Олд Бойз 1:0 (0:0, 1:0)
Росаріо Сентраль Альдосіві Мар-дель-Плата 5:1 (1:1, 4:0)
Колон Санта-Фе Естудіантес Ла-Плата 3:2 (1:2, 2:0)
Патронато Парана КД Годой-Крус 0:2 (0:0, 0:2)
24.11 2019 Тальєрес Кордова Расинг Авельянеда 3:3 (2:2, 1:1)
КА Банфілд Велес Сарсфілд Б-А 1:0 (0:0, 1:0)
Хімнасія Ла-Плата Арсенал Саранді 0:1 (0:1, 0:0)
Бока Хуніорс Б-А Уніон Санта-Фе 2:0 (1:0, 1:0)
23.11 2019 Атлетико Тукуман Сан-Лоренсо Б-А 2:2 (1:0, 1:2)
Дефенса і Хустісія КА Ланус 2:0 (1:0, 1:0)
Уракан Буенос-Айрес КА Сентраль Кордова 1:1 (0:0, 1:1)
10.11 2019 Велес Сарсфілд Б-А Бока Хуніорс Б-А 0:0 (0:0, 0:0)
Расинг Авельянеда Уракан Буенос-Айрес 1:0 (0:0, 1:0)
Ньюеллс Олд Бойз Дефенса і Хустісія 2:0 (2:0, 0:0)
Альдосіві Мар-дель-Плата Хімнасія Ла-Плата 0:3 (0:2, 0:1)
Рівер Плейт Б-А Росаріо Сентраль 0:1 (0:0, 0:1)
09.11 2019 КА Сентраль Кордова Патронато Парана 3:2 (0:1, 3:1)
КД Годой-Крус Індепендьєнте Авельянеда 1:2 (1:0, 0:2)
Сан-Лоренсо Б-А Аргентинос Хуніорс Б-А 3:0 (3:0, 0:0)
КА Ланус КА Банфілд 0:1 (0:0, 0:1)
08.11 2019 Уніон Санта-Фе Атлетико Тукуман 0:1 (0:1, 0:0)
Дата сторінки: П'ятниця 19.04.2024 02:43:48 UTC