Сезони:
Два сезони |
Команда | І | В | П | М'ячі ••• | О | Форма | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Анвіл Влоцлавек | 25 | 20 | 5 | 85.7-76.6 | 45 | в В П П В | ||
2. | Трефль Сопот | 25 | 18 | 7 | 84.5-77.4 | 43 | В В П В В | ||
3. | Вілкі Морські Щецин | 25 | 17 | 8 | 88.9-82.5 | 42 | В В В В В | ||
4. | Сталь Острув | 25 | 16 | 9 | 85.6-78.8 | 41 | В В В П В | ||
5. | Спойня Старгард | 25 | 14 | 11 | 80.7-76.4 | 39 | В В П В П | ||
6. | Старт Люблін | 25 | 14 | 11 | 89.2-88.5 | 39 | В П П В П | ||
7. | Легія Варшава | 25 | 14 | 11 | 83.0-81.3 | 39 | В В П В П | ||
8. | Джікі Варшава | 25 | 13 | 12 | 77.8-79.3 | 38 | П П П В В | ||
9. | Шльонськ Вроцлав | 25 | 13 | 12 | 78.0-81.0 | 38 | п П В В В | ||
10. | БК Торунь | 25 | 12 | 13 | 81.3-82.6 | 37 | П В В П П | ||
11. | Чарні Слупськ | 25 | 12 | 13 | 78.2-80.2 | 37 | П П П В В | ||
12. | МКС Домброва-Гурнича | 25 | 12 | 13 | 92.9-90.6 | 37 | П П В П П | ||
13. | Проком Гдиня | 25 | 7 | 18 | 82.4-92.5 | 32 | П В П П В | ||
14. | ГТК Гливиці | 25 | 7 | 18 | 84.3-90.1 | 32 | П П В П В | ||
15. | Стелмет Зелена Гура | 25 | 6 | 19 | 83.7-91.6 | 31 | П В П П П | ||
16. | Сокол Ланьцут | 25 | 5 | 20 | 79.7-86.5 | 30 | В П П П П |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 8 : у Плей-офф
16 : у нижчу Лігу
ПЛК - головний (найсильніший) турнір/чемпіонат Польщі з баскетболу.
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
26. | 29.03 2024 | БК Торунь | МКС Домброва-Гурнича | 2.00 17.12 2.02 5.0% 47.5% 5.6% 47.0% | ||
25. | 22.03 2024 | Легія Варшава | МКС Домброва-Гурнича | 93:86 | ||
24. | 16.03 2024 | МКС Домброва-Гурнича | Сталь Острув | 85:89 | ||
23. | 08.03 2024 | Спойня Старгард | МКС Домброва-Гурнича | 83:93 | ||
22. | 29.02 2024 | МКС Домброва-Гурнича | Чарні Слупськ | 77:84 | ||
21. | 10.02 2024 | Джікі Варшава | МКС Домброва-Гурнича | 82:76 | ||
20. | 05.02 2024 | Стелмет Зелена Гура | МКС Домброва-Гурнича | 91:104 | ||
19. | 28.01 2024 | Старт Люблін | МКС Домброва-Гурнича | 114:102 | ||
18. | 20.01 2024 | МКС Домброва-Гурнича | Анвіл Влоцлавек | 84:87 | ||
17. | 13.01 2024 | Вілкі Морські Щецин | МКС Домброва-Гурнича | 86:106 | ||
16. | 07.01 2024 | Шльонськ Вроцлав | МКС Домброва-Гурнича | 72:76 | ||
15. | 30.12 2023 | МКС Домброва-Гурнича | ГТК Гливиці | 122:115* | (27:20) | |
14. | 23.12 2023 | Проком Гдиня | МКС Домброва-Гурнича | 82:104 | ||
13. | 15.12 2023 | Сокол Ланьцут | МКС Домброва-Гурнича | 96:98* | (9:11) | |
12. | 07.12 2023 | Трефль Сопот | МКС Домброва-Гурнича | 110:102* | (19:11) | |
11. | 05.12 2023 | Чарні Слупськ | МКС Домброва-Гурнича | 92:90 | ||
10. | 01.12 2023 | МКС Домброва-Гурнича | БК Торунь | 85:92 | ||
9. | 25.11 2023 | МКС Домброва-Гурнича | Легія Варшава | 86:103 | ||
8. | 19.11 2023 | Сталь Острув | МКС Домброва-Гурнича | 103:102* | (9:8) | |
7. | 10.11 2023 | МКС Домброва-Гурнича | Спойня Старгард | 98:106 | ||
6. | 26.10 2023 | МКС Домброва-Гурнича | Джікі Варшава | 116:83 | ||
5. | 21.10 2023 | МКС Домброва-Гурнича | Стелмет Зелена Гура | 100:93 | ||
4. | 12.10 2023 | МКС Домброва-Гурнича | Старт Люблін | 112:87 | ||
3. | 08.10 2023 | Анвіл Влоцлавек | МКС Домброва-Гурнича | 97:91 | ||
2. | 01.10 2023 | МКС Домброва-Гурнича | Вілкі Морські Щецин | 103:101 | ||
1. | 23.09 2023 | МКС Домброва-Гурнича | Шльонськ Вроцлав | 82:80 | ||
* - після овертайму |
Команда | І | В | П | М'ячі ••• | О | Форма | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
МКС Домброва-Гурнича | 10 | 4 | 6 | 88.9-88.1 | ||||
Дома Д | 3 | 0 | 3 | 82.0-86.7 | ||||
У Гостях Г | 7 | 4 | 3 | 91.9-88.7 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).