Груповий Етап 2 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Група E | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Партизан Белград (srb) | 6 | 5 | 0 | 0 | 1 | 81.5-69.7 | 11 | ||
2. | Віртус Болонья (ita) | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 86.5-81.3 | 10 | ||
3. | Даруссафака Стамбул (tur) | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 76.3-77.3 | 9 | ||
4. | Аквіла Баскет Тренто (ita) | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 68.8-84.8 | 6 | ||
Група F | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Промітеас Патри (gre) | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 73.3-63.8 | 10 | ||
2. | Рейєр Венеція (ita) | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 75.3-77.0 | 10 | ||
3. | Брешія Леонесса (ita) | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 70.2-73.5 | 8 | ||
4. | Баскетс Ольденбург (ger) | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 79.0-83.5 | 8 | ||
Група G | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Монако Баскет (mon) | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 82.3-73.8 | 10 | ||
2. | Унікс Казань (rus) | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 80.2-80.5 | 9 | ||
3. | Рітас Вільнюс (ltu) | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 78.0-80.3 | 9 | ||
4. | Галатасарай Стамбул (tur) | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 78.5-84.3 | 8 | ||
Група H | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Тофаш Бурса (tur) | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 82.2-79.8 | 10 | ||
2. | Унікаха Малага (esp) | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 85.0-83.3 | 10 | ||
3. | Ховентут Бадалона (esp) | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 88.0-88.0 | 9 | ||
4. | БК Андорра (and) | 6 | 1 | 0 | 0 | 5 | 82.8-86.8 | 7 | ||
Груповий Етап 1 | ||||||||||
Група A | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Віртус Болонья (ita) | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 84.6-79.1 | 18 | ||
2. | БК Андорра (and) | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 85.3-76.6 | 17 | ||
3. | Монако Баскет (mon) | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 76.3-73.2 | 16 | ||
4. | Промітеас Патри (gre) | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 77.1-75.1 | 16 | ||
5. | Маккабі Рішон (isr) | 10 | 2 | 1 | 0 | 8 | 74.0-86.2 | 12 | ||
6. | Ратіофарм Ульм (ger) | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 79.3-86.4 | 11 | ||
Група B | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Рейєр Венеція (ita) | 10 | 8 | 0 | 0 | 2 | 75.9-71.3 | 18 | ||
2. | Партизан Белград (srb) | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 76.7-72.2 | 17 | ||
3. | Тофаш Бурса (tur) | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 80.4-82.2 | 15 | ||
4. | Локомотив Кубань (rus) | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 79.7-78.0 | 14 | ||
5. | Рітас Вільнюс (ltu) | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 80.0-81.1 | 14 | ||
6. | Лімож КСП (fra) | 10 | 2 | 0 | 0 | 8 | 74.8-82.7 | 12 | ||
Група C | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Унікс Казань (rus) | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 78.3-77.5 | 16 | ||
2. | Брешія Леонесса (ita) | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 70.5-72.5 | 16 | ||
3. | Даруссафака Стамбул (tur) | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 74.6-70.8 | 15 | ||
4. | Ховентут Бадалона (esp) | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 83.8-83.4 | 15 | ||
5. | Цедевіта Олімпія Любляна (slo) | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 79.9-81.2 | 14 | ||
6. | БК Нантерр 92 (fra) | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 79.2-80.9 | 14 | ||
Група D | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | |||
1. | Унікаха Малага (esp) | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 84.5-77.4 | 17 | ||
2. | Баскетс Ольденбург (ger) | 10 | 6 | 0 | 0 | 4 | 84.0-85.0 | 16 | ||
3. | Галатасарай Стамбул (tur) | 10 | 6 | 1 | 0 | 4 | 81.3-79.2 | 16 | ||
4. | Аквіла Баскет Тренто (ita) | 10 | 5 | 0 | 0 | 5 | 79.7-81.7 | 15 | ||
5. | Будучност Подгориця (mne) | 10 | 3 | 0 | 1 | 7 | 78.4-77.5 | 13 | ||
6. | Проком Гдиня (pol) | 10 | 3 | 0 | 0 | 7 | 71.0-78.1 | 13 |
Для перегляду результатів матчів команди клікніть по її назві.
Вибираючи необхідні посилання (лінки) можна отримати статистичні таблиці виступів команд дома та у гостях,
унікальну зведену таблицю за два сезони, інформацію про особисті зустрічі вибраних команд, графіки розподілу та математику голів (деякі дані тільки в режимі екрану "landscape")
••• У середньому за матч в основний час (FT).
1 - 4 : у Наступний етап
1 - 2 : у Плей-офф (для Е2)
№ | Дата | Команда-1 | Команда-2 | Результат | Етап | |
---|---|---|---|---|---|---|
16. | 03.03 2020 | Рітас Вільнюс | Галатасарай Стамбул | 83:75 | (20:12, 23:15, 24:23, 16:25) | Г2 |
15. | 05.02 2020 | Галатасарай Стамбул | Монако Баскет | 79:91 | (21:26, 16:17, 20:19, 22:29) | Г2 |
14. | 29.01 2020 | Галатасарай Стамбул | Унікс Казань | 90:76 | (27:17, 22:18, 19:22, 22:19) | Г2 |
13. | 22.01 2020 | Унікс Казань | Галатасарай Стамбул | 94:69 | (24:11, 27:22, 18:19, 25:17) | Г2 |
12. | 15.01 2020 | Галатасарай Стамбул | Рітас Вільнюс | 73:89 | (17:23, 18:22, 19:27, 19:17) | Г2 |
11. | 08.01 2020 | Монако Баскет | Галатасарай Стамбул | 73:85 | (18:20, 21:18, 15:23, 19:24) | Г2 |
10. | 18.12 2019 | Галатасарай Стамбул | Проком Гдиня | 92:73 | (29:16, 27:17, 17:19, 19:21) | |
9. | 11.12 2019 | Будучност Подгориця | Галатасарай Стамбул | 94:78 | (27:22, 28:18, 19:23, 20:15) | |
8. | 19.11 2019 | Галатасарай Стамбул | Унікаха Малага | 91:80 | (12:24, 22:15, 33:8, 24:33) | |
7. | 13.11 2019 | Баскетс Ольденбург | Галатасарай Стамбул | 79:72 | (9:14, 17:18, 24:15, 29:25) | |
6. | 05.11 2019 | Галатасарай Стамбул | Аквіла Баскет Тренто | 76:81 | (21:14, 19:12, 21:30, 15:25) | |
5. | 30.10 2019 | Проком Гдиня | Галатасарай Стамбул | 78:83 | (16:27, 12:14, 31:11, 19:31) | |
4. | 23.10 2019 | Галатасарай Стамбул | Будучност Подгориця | 84:83* | (22:20, 20:24, 24:16, 10:16; 8:7) | |
3. | 15.10 2019 | Унікаха Малага | Галатасарай Стамбул | 88:83 | (18:21, 23:18, 23:19, 24:25) | |
2. | 09.10 2019 | Галатасарай Стамбул | Баскетс Ольденбург | 92:79 | (13:24, 28:13, 30:19, 21:23) | |
1. | 01.10 2019 | Аквіла Баскет Тренто | Галатасарай Стамбул | 64:70 | (11:32, 23:19, 17:9, 13:10) | |
* - після овертайму |
Команда | І | В | ВО | ПО | П | М'ячі ••• | О | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Галатасарай Стамбул | 10 | 4 | 0 | 0 | 6 | 80.4-83.2 | |||
Дома Д | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 85.0-81.8 | |||
У Гостях Г | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 75.8-84.6 |
••• У середньому за матч в основний час (FT).